שמי א.י מאזור המרכז, נשוי 5 שנים, ואב לתינוק מדהים בן 3 חודשים.

ה’סיפור’ שלי התחיל לפני 5 שנים: התחתנתי עם אישה מדהימה ומוכשרת, ומכיוון ששנינו רצינו להתקדם בקרירה העדפנו ל’דחות’ קצת את
המהפך להורים. אתם יודעים איך זה, אדם מדי בטוח בעצמו, וחושב שהוא זה שמתכנן הכל. ובאמת- היו לנו תוכניות מסודרות: שנה ירח דבש, ואחר כך ילדים. אוי כמה שהינו תמימים לחשוב שמתי שנרצה הוא יגיע..

אחרי שנת הירח דבש שהצבנו לעצמנו, רצינו לעבור לשלב ב’ בתוכנית, קרי- להיות הורים. אך פה משו לא בדיוק הלך כפי שרצינו.. לא
הצלחנו להביא ילדים. בהתחלה עוד הינו רגועים יחסית, אבל לאט לאט מעטה הביטחון שבו התעטפנו נסדק. מה נסדק? נשבר! הינו שבורים. תוסיפו לכל זה את הרופאים היקרים שרק רצו שלא נצפה יותר מדי,( כדי שלא נתאכזב ח”ו!!) ולשם כך הסבירו לנו שאומנם יש חלומות שמתגשמים, אך אצלנו זה לא יקרה. אין מצב.לאחר 4 שנות נשואים, שהמנגינה שאתה נרדמנו אחרי כל ביקור אצל מומחה הייתה בכי, חבר לעבודה המליץ לי על הרב יגאל שריקי.
התייעצתי עם אשתי והחלטנו שאין לנו מה להפסיד.

הגענו לפגישה עם הרב במשרדו בת”א, די הופתענו שנפגשנו שם עם הרבה מהקולגות שלנו. לאחר חצי שעה נכנסנו לרב . הרב שמע את כל הפרטים החל מאיזה בדיקות עשינו, וכלה במה דעתו של מומחה X, לאחר מכן חייך, בירך אותנו שנזכה עוד השנה להיפקד, ולחבוק ילד משלנו! לקראת סוף הפגישה הרב נתן לנו כמה
‘משימות’: להדליק נרות ולקרוא תהילים כל יום.

לאחר ארבעה חודשים חזרנו לרב כבר עם בשורות טובות. הרב המשיך לברך, ולהרגיע, והכי חשוב- הרב אמר שהעובר הוא בן, ובעזרת
השם יעשה את כל המאמצים להיות הסנדק. קצת התפלאנו כי הרופאים אמרו שזו בת, אבל סמכנו על הרב. הרי הרופאים גם אמרו שלא נזכה לילדים..

היום, כמו שהקדמתי, אני אב לתינוק המדהים ביותר בעולם: יגאל. כן, החלטנו שלא רק שהרב יהיה סנדק של הבן שלנו, אנחנו רוצים
שיקראו לו כשמו של הרב!!

תודה רבה רבה!

א.י.

מרכז.