רפואה

לפני כשבועיים הרב הגיע לקביעת מזוזה בעסק מתחיל,לאחר קביעת המזוזה וכמה מילות ברכה ,נגשו לרב זוג צעיר שביתם בת החצי שנה נמצאת כרגע בבית חולים סורוקה עם קשיי נשימה ,הרב הגיע לבית החולים,בירך את הילדה שעוד היום תצא מבית החולים.וכך היה למרות דברי הרופאים,ולמרות שההורים לא הכירו את נפלאות הרב,ברכתו של הרב התקבלה,ועוד באותו היום קבלו את הבשורה המשמחת שהתינוקת השתחררה ומצבה השתפר פלאים.

הפרטים שמורים במערכת.

רפואה ומס’ דירה

 

שמי חגית ע. וכיום אני גרה באזור המרכז נשואה + 2 לפני כשנה גילו אצלי את המחלה האיומה רח”ל .משפחתי הייתה אובדת עצות ,ידיד משפחה הפנה אותי לרב שריקי שליט”א מאופקים

הרב בדק את המצב ואת מספר הבית וראה שמספר הבית שלנו גורם לנו הרבה בעיות בנוסף למצב הרפואי והמליץ לנו לעבור דירה בדחיפות,וב”ה המצב הרפואי ישתפר.

ואכן כך היה השכרנו דירה אחרת שאת המספר שאלנו את הרב קודם ונתן את ברכתו,ואכן התחילו להיפתח לנו שערים וכיוונים טובים יותר,והדבר העיקרי הוא שהרב המליץ לי לעבור ניתוח,וברכתו שאצא מהמחלה לצמיתות.וב”ה כיום אני בריאה והמצב הכלכלי שלנו השתפר פלאים,וב”ה אנו ממשיכים להיות בקשר עם כבוד הרב ומודים לו מעומק ליבנו.

הפרטים שמורים במערכת.

זרע של קיימא

 

אנו זוג הורים בשנות השלושים לחיינו,מתגוררים כיום בבאר שבע,במשך כ-10 שנים עברנו טיפולי פוריות להבאת ילד לעולם ניסינו הכל הלכנו לכל היועצים,הרבנים,הרופאים,אך ללא הועיל.

חבר של בעלי סיפר לנו על ישועות הרב והרבה נושעו במיוחד בנושא זה מברכותיו,והחלטנו שזה יהיה המוצא האחרון לפני הייאוש.

הגענו לרב שריקי שליט”א מאופקים,כבר כשנכנסנו הרגשנו רוגע ושלווה,הרב בירך ונתן לנו כמה דברים לעשות, ש ב”ה השנה נזכה לבן זכר,ואכן כך היה,במהלך ההיריון היינו בקשר עם הרב וב”ה זכינו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו והסנדק היה כמובן הרב שריקי שליט”א.מודים מוקירים ומעריכים את הרב על הכל.

הפרטים שמורים במערכת.